найвідоміша їжа світу

найвідоміша їжа світу post thumbnail image

навколо приготування їжа

При приготуванні їжі потрібно використовувати теплу їжа , яка, як правило, але не постійно, хімічно модифікує частинки, таким чином змінюючи свій власний смак, структуру, дієту в житлових або комерційних будинках і вигляд. Спеціальні корисні білки для приготування їжі, такі як яєчні білки, м’ясо, а також риба, денатурують здоровий білок, перетворюючи його на твердий стан. Існують історичні докази того, що смажені продукти харчування в кемпінгах Homo erectus датуються 420 000 років тому. Приготування на пару, як спосіб приготування їжі, потребує окремої камери, і фактично застосовувалося мінімум у 10 століттях до нашої ери разом із впровадженням кераміки.

саме це насправді одна з найвідоміших страв на планеті

 

Лече Флан

Лече-флан — це насправді філіппінське частування, яке в основному являє собою цукровий заварний крем, що включає молоко, цукор, а також яйця разом із посиленням ванільного смаку. Як правило, він має овальну форму через використання олов’яної цвілі та цвілі, які називаються llaneras. Насправді пропонується виконувати його охолодженим, а також накритим разом із залишками цукрового сиропу.

Лече флан насправді неймовірно популярний на різних філіппінських світських заходах і заходах. Спочатку він був фактично привезений на Філіппіни під час іспанської колонізації, тому насправді вважається, що він фактично почався в районах на кордоні Франції та Іспанії їжа .

Соус Масаман

На відміну від усіх асортиментів тайських соусів, соус масаман виділяється як найм’якший, найсолодший, а також один із найпоширеніших видів. Насправді це суміш оксамитового кокосового молока, м’яса, картоплі, а також суміші соусів, створених разом із смаженими ароматами. Кокосове молоко насправді є справжнім тайським аспектом страви, що пропонує багату основу для решти компонентів. Оскільки він насправді готується протягом дуже тривалого часу, для соусу Масаман зазвичай використовуються більш густі шматки яловичини або навіть м’яса птиці з кісткою, а також іноді ягняти чи навіть баранина. Перелік смаків, які зазвичай використовуються в massaman, насправді вичерпний і гнучкий. Він зазвичай використовує суміш повністю сухих ароматизаторів, таких як кмин, кінза, гвоздика, кориця, а також горошини перцю в поєднанні з чистим часником, чилі, калганом, лемонграсом, тамариндовим цукром і сумішшю їжа .

Тако з вуглекислим газом

Tacos al carbon dioxide – це фактично дизайн тако, де м’ясо фактично смажиться на гарячому вугіллі. Сюди входить тако з кукурудзяного або навіть пшеничного борошна, повний вибору м’яса, смаженого на грилі, як-от біфштекс, хоча будь-який тип м’яса, безумовно, підійде. Крім того, тако покривають болгарським перцем, цибулею, а також щойно нарізаною кінзою. Насправді пропонується виконувати всі з них комфортно, ідеально разом із пресом екстракту лайма, а також краплею кислого лосьйону на провідному.

Комбінований севіче (Ceviche mixto)

Севіче міксто насправді є традиційною перуанською закускою, яка сама по собі відрізняється від інших видів севіче завдяки доданню різноманітних компонентів риби та молюсків до звичайної риби. Вони складаються з креветок, кальмарів, восьминогів, молюсків або навіть гребінців. Пару мідій або навіть маленьких крабів насправді в деяких випадках також додають до страви. Риба та молюски насправді зазвичай маринуються в екстракті лимона, екстракті лайма, екстракті селери, натрію, цибулі, кінзи, а також у теплому перці чилі. Севіче міксто насправді часто пропонують разом із чудовою полірованою перуанською кукурудзою та картоплею.

Related Post