Інша сторона Гонконгу

Інша сторона Гонконгу post thumbnail image

про Гонконг

У Гонконгу насправді найбільша у світі різноманітність висотних будівель, а також 482 висотні будівлі, які вищі порівняно з 150 метрами (490 футів), а також третій за величиною різновид хмарочосів на планеті. Відсутність пропонованої території обмежувала просування до житлових будинків високої щільності, а також промислових складнощів, ретельно завантажених один з одним на забудову. Односімейні вилучені будинки насправді незвичайні, а також, як правило, щойно виявлені в передмістях. Всесвітній бізнес-центр, а також 2 Всесвітні фінансові центри насправді є найвищими структурами в Гонконзі, а також є одними з найвищих в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Різноманітні інші унікальні структури стільникового покриття горизонту острова Гонконг складаються з HSBC Primary Structure, трикутної Main Plaza з анемометром, круглого Hopewell Center, а також гострогранної фінансової установи China Loom.

Потреба в абсолютно новому будівництві фактично додала до регулярного знесення більш зрілих конструкцій, звільняючи площі для сучасних багатоповерхівок. Тим не менш, численні екземпляри міжнародного дизайну, а також дизайну Lingnan фактично все ще виявлені по всій території. Більш зрілі структури федеральних органів влади насправді є прикладами колоніального дизайну. Будинок Флагстаффа 1846 року, попередній будинок регулюючого англійського поліцейського збройних сил, насправді є найранішою структурою в західному стилі в Гонконзі.

Деякі (що складаються з Суду закону Last Charm Structure, а також Гонконгської обсерваторії) зберігають свою початкову роботу, а також інші були фактично відкориговані, а також повторно використані; Попередній головний офіс Aquatic Authorities був фактично перебудований у промисловий, а також складний для продажу, а також Бетані (інтегрований у 1875 році як санаторій) будинки Гонконгської академії мистецтв. Святе місце Тін Хау, присвячене океанській сирені Мазу (спочатку інтегровано в 1012 році, а також реконструйовано в 1266 році), насправді є найранішою сучасною структурою території. Стежка спадщини Пін-Шаня фактично містить екземпляри кількох королівських мандаринських імперій, що складаються з пагоди Цуй Сінг Лау (пагода Гонконгу, яка просто перебуває).

йдемо до захованого скарбу

Тонг-лау, багатофункціональні багатоквартирні будівлі, побудовані протягом колоніальної епохи, змішали типи будівель південного мандарина та міжнародний вплив. Насправді вони особливо поважалися протягом миттєвого післявоєнного періоду, коли численні були фактично швидко розвинуті до домашнього великого різновиду мандаринських мігрантів. Приклади включають Луї Сенг Чун, Blue Home у Ван Чаї, а також магазини на Шанхай-роуд у Монг Кок. Масові громадські садиби, створені в 1960-х роках, насправді переважно побудовані в модерністському стилі.

1. Здійсніть туристичний круїз

Задоволення Гонконгу, а також захват, Celebrity Ferryboat фактично наповнює виховання, тому що позаду 1800-х років. Ці стійкі кораблі, одягнені у свіжу та білу ліврею, їздять на маршрутних автобусах, а також цілий день із Цим Ша Цуй. Поїздка займає всього 10 хвилин і коштує всього 25 центів. Поряд із величезними висотними будинками, що нависають над ними, вид на горизонт Гонконгу, що виходить з цього ракурсу, насправді дійсно вражаючий.
Якщо ви прагнете подорожувати на звичайних плавзасобах, які славляться своїми відомими вітрилами, схожими на дракона, а також корпусами з тикового дерева, наша команда рекомендує вам піднятися на борт Aqua Luna II.

2. Дізнайтеся щось нове


Уздовж набережної Цим Ша Цуй туристи неодмінно відкриють для себе колекцію низки провідних центрів ефективності та галерей Гонконгу. Існує Гонконгський соціальний центр, будинок аудиторії на понад 2000 крісел, а також величезний кінотеатр, де ви можете легко знімати як покази, так і експонати, що складаються з кантонської опери та всесвітнього оркестру. Неподалік від масштабних реконструкцій у 2018 році виникнуть кожна Гонконгська галерея витончених ремесел, а також Area Gallery.

3. Купуйте, поки не впадете.

Вздовж Натан-роудвей, також як “Золота миля”, туристи не можуть перешкодити промисловим Меккам, як-от Harbour Urban Area. Найбільший торговий центр міста – це насправді найголовніше, що ви бачите, коли виходите з пірсу Celebrity Ferryboat Pier. Будинок 2 кінотеатрів, п’ятдесяти закладів харчування, а також понад 450 магазинів, величезна площа здається постійно. На додаток до стильних міні-торгових центрів, розташованих на узбіччі доріг Гранвілл-Роудей, поряд зі здоровенними нападаючими наркоманами, безумовно, оцінять вибір магазину K11 Fine craft Mall.

 

Related Post

найвідоміша їжа світу

найвідоміша їжа світунайвідоміша їжа світу

навколо приготування їжа При приготуванні їжі потрібно використовувати теплу їжа , яка, як правило, але не постійно, хімічно модифікує частинки, таким чином змінюючи свій власний смак, структуру, дієту в житлових