2 найпрекрасніших аніме в світі

2 найпрекрасніших аніме в світі post thumbnail image

навколо аніме

В англійській мові аніме, якщо воно використовується як типовий іменник, зазвичай виступає як масовий іменник. (Наприклад: «Ви переглядаєте аніме?» або навіть «Скільки аніме ви фактично придбали?») Подібно до кількох інших японських фраз, як-от saké, а також Pokémon, англ. повідомлення в деяких випадках означають anime як animé (як у французькій мові), разом із сильним наголосом над останнім e, щоб натякати відвідувачу на підтвердження персонажа, звичайно, не на те, щоб залишити його тихим, як може рекомендувати англійська орфографія. До широкого використання аніме фраза Japanimation була поширеною протягом 1970-х і 1980-х років. У середині 1980-х словосполучення «аніме» почало витісняти японську анімацію , як правило, остання фраза зараз просто з’являється в роботах із тривалістю, де вона фактично використовується для розпізнавання та визначення японської комп’ютерної анімації.

саме тому це насправді одне з найвидовищніших аніме на планеті

 

 

Maison Ikkoku (1986-1988)

Maison Ikkoku (яп. めぞん一刻, Хепберн: Mezon Ikkoku, «Дім Іккоку») — це насправді збірка японської манги, складена та детально описана Руміко Такахаші. Він був фактично серіалізований у Huge Comic Spirits, що надходили з листопада 1980 року до квітня 1987 року, разом із фазами, отриманими прямо в кількості 15 танкобонов через Shogakukan. Maison Ikkoku – це насправді гірко-солодкий чарівний смішний фільм, який складається з команди божевільних людей, які живуть у пансіонаті в Токіо 1980-х років. Розповідь головним чином зосереджена на повільному встановленні зв’язків між Юсаку Ґодаєм, поганим стажером, який пощастило, а також Кіоко Отонасі, молодою, щойно овдовілою наглядачкою пансіону.

Насправді мангу було адаптовано до аніме-телевізійної колекції з дев’яноста шести епізодів, створеної Workshop Deen, яка транслювалася на Fuji TV з березня 1986 по березень 1988. Фільм «Остання фаза», 3 OVA, а також пісні були унікальними. також створено разом із фільмом у прямому ефірі, створеним за допомогою Toei у 1986 році. Унікальний телевізійний фільм у прямому ефірі вийшов у ефір у травні 2007 року на TV Asahi, а також кінцівку, випущену в ефір у липні 2008 року. Кожна манга, а також аніме насправді були насправді запущено в Північній Сполучених Штатах через Viz Media. Maison Ikkoku фактично був серйозним, а також легко ефективним, разом із понад 25 тисячами дублікатів у потоці.

Vinland Legend (2019-)

Легенда про Вінленд (яп. ヴィンランド・サガ, Хепберн: Легенда про Вінрандо) — це фактично японська історична колекція манги, складена та деталізована Макото Юкімура. Колекція фактично випущена через Kodansha, а також була спочатку серіалізована в регулярній публікації Shōnen, орієнтованій на молодь, перед тим, як перейти до регулярної публікації манги Regular month-to-month Mid-day, орієнтованої на дорослу молодь. вгору, хлопці. Починаючи з травня 2022 року його власні фази фактично були придбані в кількості двадцяти шести танкобонов. Vinland Legend фактично сертифіковано для англомовного журналу через Kodansha USA.

Заголовок «Легенда Вінланда» стимулюватиме організації до Вінланда, як пояснюється у 2 скандинавських сагах. Тим не менш, Vinland Legend починається в Англії, контрольованій датчанами, на початку 11-го століття, а також функціонує датським загарбникам Англії, яких зазвичай називають вікінгами. Розповідь поєднує в собі драматизацію історичної бадьорої енергії майстра Кнута Великого разом із історією помсти, зафіксованою історичним мандрівником Торфінном, дитиною вбитого колишнього воїна, який пропонує команду найманців, відповідальних за цей вчинок; розповідь прогресує з кількома дугами оповідання, які закінчуються дослідженням до Вінланда аніме .

Related Post